motoger

Atrapa przednia Opel Corsa C FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Atrapa przednia Opel Corsa C FL
Atrapa przednia Opel Corsa C FL

Sprzedawcy części do Opel Corsa:

części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto szrot
giełda części słomczyn
auto części poznań
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
moto2.pl
auto części gliwice
części używane poznań
auto części zamienne
moto2
części używane opel
auto części
części moto2
gielda czesci
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych

Cena Atrapa przednia Opel Corsa Cena

Oferta części samochodowych Opel Corsa możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Atrapa przednia. Najlepsze części w kategorii Karoseria. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-23 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Atrapa przednia do Opel Corsa C FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Atrapa przednia Opel Corsa C FL 2.0 2003 sedan. Tanio Atrapa przednia Opel Corsa C FL 2.0 2003 sedan. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i wyprodukowano go w roku 2005. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia sedan i jest to auto producenta Opel. Ten model Corsa wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak A, B, B FL, C, C FL, D, D FL, E, c.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno atrapa przednia i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Corsa wersja C FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Opel Corsa. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W niemieckim komisie mówili że Opel Corsa to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Corsa bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Opel Corsa. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie atrapa przednia do Corsa. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma atrapa przednia. Zamontowałem atrapa przednia do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Gdzie szukać atrapa przednia najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Opel Corsa. Nadszedł czas znaleźć atrapa przednia. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Opel Corsa. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu atrapa przednia w Opel Corsa. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć atrapa przednia do Opel Corsa. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie atrapa przednia. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. Było tam mega dużo atrapa przednia. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Opel Corsa na części.  


KONTAKT

tanio Atrapa przednia Opel Corsa C FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Atrapa przednia Opel Corsa C FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl